UL. WYSZYŃSKIEGO 52, 66-400 GORZÓW WLKP.

1. Dostawa 

1.1. Zamówione Produkty są dostarczane wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej  i odbywa się pod adresem wskazanym przez Klienta w formularzu zamówienia. 

1.2. Czas wysyłki Produktów jest oznaczony na stronach Sklepu internetowych Maat, wynosi 48 godzin. Sprzedawca dołoży wszelkich starań, aby dostawa Produktu  nastąpiła w czasie podanym w karcie produktu w sklepie internetowym. W przypadku  niemożliwości dostawy Produktu w wyżej wymienionym czasie, Kupujący zostanie o  tym niezwłocznie poinformowany. 

1.3. Dostawa zamówionych Produktów odbywa się za pośrednictwem: 

– DHL Parcel 

– Kurier InPost 

– InPost Paczkomaty 

1.4. W momencie przekazania Produktu firmie kurierskiej Kupujący jest powiadamiany o  tym fakcie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres podany w zamówieniu. 

1.5. Klient może również odebrać zamówiony Produkt osobiście w siedzibie firmy Maat. W przypadku odbioru osobistego kupujący nie ponosi kosztów dowozu Produktu. 

1.6. Koszty dostarczenia Produktu, które oprócz ceny za Produkt ponosi Klient, są podawane  na stronie internetowej Sklepu przy składaniu Zamówienia. 

1.7. Koszt dostawy Produktu w przypadku wyboru płatności za pobraniem w całości pokrywa  Klient. 

1.8. W momencie przyjęcia Produktu Klient zobowiązany jest potwierdzić jego odbiór. Od  tej pory Produkt staje się własnością Klienta. 

2 Sposób płatności i termin płatności 

2.1. W sklepie Maat istnieje możliwość płatności w jeden z następujących  sposobów: 

– przelew na konto bankowe Sprzedawcy, 

– płatność za pobraniem, 

– płatność gotówką przy odbiorze osobistym. 

– za pośrednictwem usług płatniczych dostawców zewnętrznych. 

2.2. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej (e-mail) numer  rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania  wpłaty na rachunku bankowym sklepu Maat zamówienie jest przekazywane do  realizacji. 

2.3. Sklep internetowy Maat nie umożliwia realizacji płatności za pomocą systemu  ratalnego oraz leasingowego Comperia + Siemens SimplyLeasy.

2.4. Klient jest obowiązany do dokonania płatności za pomocą jednego z wyżej  wymienionych sposobów w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy  sprzedaży.

2.5. W przypadku wyboru płatności za pobraniem, Klient zobowiązany jest do dokonania  płatności przy odbiorze przesyłki. 

Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Kontynuuj zakupy